Linksys LACXGSR μονάδα πομποδέκτη δικτύου Οπτικών ινών 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

Κωδικός BEQ: 2076118

Linksys
Διαθεσιμότητα:

4-10 εργάσιμες ημέρες


Linksys LACXGSR. SFP τύπος πομποδέκτη: Οπτικών ινών, Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων: 10000 Mbit/s, Δίαυλος PCI: SFP+. Τάση εισόδου: 3.3 V. Αριθμό…

Aν έχετε απορία για το πώς να αγοράσετε αυτό το προϊόν μπορείτε να διαβάσετε τον οδηγό βοήθειας.
Πληροφορίες σχετικά με τα 2 χρόνια εγγύησης beq θα βρείτε εδώ

 204.00 Χωρίς ΦΠΑ  164.52 (Μόνο για ενδοκοινοτικές εταιρίες και φορείς που απαλλάσσονται του Φ.Π.Α.)

4-10 εργάσιμες ημέρες

Απόδοση
SFP τύπος πομποδέκτηFiber optic
Μέγιστο ποσοστό μεταφοράς δεδομένων10000Mbit/s
Δίαυλος PCISFP+
Υποστηρίζεται ίνα πολλαπλής λειτουργίας (MMF)NAI
Πρότυπο πομποδέκτη SFPSR
Μέγιστη απόσταση μεταφοράς300m
Μήκος κύματος850nm
Θύρες οπτικού καναλιού1
Χαρακτηριστικά
Συνδεθείτε και παίξτεNAI
Hot-swapNAI
Διαχείρηση ενέργειας
Τάση εισόδου3.3V
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας0 – 70°C
Πακέτα δεδομένων
Αριθμός προϊόντων που περιλαμβάνονται1τεμάχια
Άλλα χαρακτηριστικά
Ευαισθησία δέκτη RX-11.2dB
Κωδικός προϊόντος: 2076118 Κατηγορία: