Bosch GWS 880 Professional γωνιακός τροχός 12,5 cm 11000 RPM 880 W 1,9 kg
4 έως 10 ημέρες
Delivery
info
Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα, κατόπιν ενημέρωσης στη διαθεσιμότητα. map
Τρόποι πληρωμής
Τρόποι Πληρωμής
Εγγύηση BeQ
Για τις επιστροφές σας, συμβουλευτείτε πάντα τον αντίστοιχο οδηγό.
Χαρακτηριστικά
Ρυθμιζόμενη ταχύτηταNAI
Χρώμα προϊόντοςBlack,Blue
Προστασία επανεκκίνησηςNAI
Απόδοση
Διάμετρος δίσκου άλεσης125mm
Ταχύτητα ρελαντί (μεγ)11000RPM
Νήμα ατράκτουM14
Διαχείρηση ενέργειας
Πηγή ισχύοςAC
Ισχύς εισόδου880W
Τάση εισόδου AC220 - 240V
Βάρος και διαστάσεις
Βάρος1900g
Πλάτος73mm
Ύψος100mm
Βάθος280mm
Πλάτος συσκευασίας125mm
Βάθος συσκευασίας360mm
Ύψος συσκευασίας125mm
Περιεχόμενο πακέτου
Βάθος
  • 280mm
Βάθος συσκευασίας
  • 360mm
Βάρος
  • 1900g
Βοηθητική λαβή
Διάμετρος δίσκου άλεσης
  • 125mm
Ισχύς εισόδου
  • 880W
Νήμα ατράκτου
  • M14
Πηγή ισχύος
  • AC
Πλάτος
  • 73mm
Πλάτος συσκευασίας
  • 125mm
Προστασία επανεκκίνησης
Προστατευτικό
Ρυθμιζόμενη ταχύτητα
  • 220 - 240V
Ταχύτητα ρελαντί (μεγ)
  • 11000RPM
Ύψος
  • 100mm
Ύψος συσκευασίας
  • 125mm